Kategorie D10C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.00 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 27 = 10:27:00
......................... VAK C 28 = 10:28:00
? Šrottová Natálie TZL 0256 C 29 = 10:29:00
889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 30 = 10:30:00
426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 31 = 10:31:00
Kategorie D12C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.10 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 7 = 10:07:00
51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 8 = 10:08:00
......................... VAK C 9 = 10:09:00
......................... VAK C 10 = 10:10:00
425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 11 = 10:11:00
? Šišková Kamila TZL 0250 C 12 = 10:12:00
425425 Golová Tereza VIC 0162 C 13 = 10:13:00
? Tichá Marie TZL 0253 C 14 = 10:14:00
416069 Plášková Anna LCE 0152 B 15 = 10:15:00
? Kočová Halina TZL 0255 C 16 = 10:16:00
? Velecká Kateřina VIC 0157 C 17 = 10:17:00
? Tichá Julie TZL 0252 C 18 = 10:18:00
Kategorie D14C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.30 km, převýšení 0 m, 8 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 0 = 10:00:00
......................... VAK C 1 = 10:01:00
......................... VAK C 2 = 10:02:00
425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 3 = 10:03:00
? Tichá Veronika TZL 9951 C 4 = 10:04:00
52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 5 = 10:05:00
? Horáková Hanka TZL 0054 B 6 = 10:06:00
433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 7 = 10:07:00
? Paterová Klára TZL 0093 C 8 = 10:08:00
416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 9 = 10:09:00
? Nešporová Alžběta TZL 0051 B 10 = 10:10:00
52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 11 = 10:11:00
218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 12 = 10:12:00
Kategorie D16C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.50 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00
425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 1 = 10:01:00
2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 2 = 10:02:00
433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 3 = 10:03:00
416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 4 = 10:04:00
1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 5 = 10:05:00
253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 6 = 10:06:00
Kategorie D18C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 46 = 10:46:00
416087 Končáková Klára LCE 9555 B 47 = 10:47:00
53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 48 = 10:48:00
Kategorie D21C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 26 = 10:26:00
......................... VAK C 27 = 10:27:00
......................... VAK C 28 = 10:28:00
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 29 = 10:29:00
53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 30 = 10:30:00
52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 31 = 10:31:00
331675 Michálková Renata LCE 8151 C 32 = 10:32:00
218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 33 = 10:33:00
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 34 = 10:34:00
889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 35 = 10:35:00
? Batani Hana TZL 7351 C 36 = 10:36:00
Kategorie D35C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 28 = 10:28:00
......................... VAK C 29 = 10:29:00
......................... VAK C 30 = 10:30:00
......................... VAK C 31 = 10:31:00
53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 32 = 10:32:00
331069 Klímová Barbora OTK 7251 C 33 = 10:33:00
889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 34 = 10:34:00
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 35 = 10:35:00
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 36 = 10:36:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 37 = 10:37:00
426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 38 = 10:38:00
Kategorie D45C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 39 = 10:39:00
502260 Denysenko Tamara VZA XXX2 C 40 = 10:40:00 neregistro
......................... VAK C 41 = 10:41:00
......................... VAK C 42 = 10:42:00
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 43 = 10:43:00
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 44 = 10:44:00
331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 45 = 10:45:00
887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 46 = 10:46:00
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 47 = 10:47:00
416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 48 = 10:48:00
53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 49 = 10:49:00
52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 50 = 10:50:00
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 51 = 10:51:00
416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 52 = 10:52:00
Kategorie D55C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.40 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 10:51:00
53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 52 = 10:52:00
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 53 = 10:53:00
8930 Horynová Eva TZL 5254 C 54 = 10:54:00
53680 Hrbasová Jana KVS 5551 C 55 = 10:55:00
53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 56 = 10:56:00
Kategorie H10C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.00 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00
......................... VAK C 23 = 10:23:00
425432 Jochec Jan VIC 0304 C 24 = 10:24:00
? Pytela Antonín VIC 0305 C 25 = 10:25:00
Kategorie H12C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.10 km, převýšení 0 m, 6 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446439 Janas Petr PGP 0200 C 38 = 10:38:00
515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 39 = 10:39:00
......................... VAK C 40 = 10:40:00
......................... VAK C 41 = 10:41:00
? Pšenčík David VIC 0209 C 42 = 10:42:00
416057 Janík Patrik LCE 0101 C 43 = 10:43:00
? Pšenčík Jan VIC 0100 C 44 = 10:44:00
53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 45 = 10:45:00
53123 Smolka Roman VIC 0102 B 46 = 10:46:00
253363 Gonda Václav LCE 0102 B 47 = 10:47:00
331534 Klíma Robert OTK 0202 C 48 = 10:48:00
? Volko Michal VIC 0204 C 49 = 10:49:00
? Chovanec Václav TZL 0201 C 50 = 10:50:00
Kategorie H14C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.50 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 10:19:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
425421 Malý Vojtěch VIC 0005 C 21 = 10:21:00
218980 Mejzlík Dominik LCE 0002 B 22 = 10:22:00
433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 23 = 10:23:00
52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 24 = 10:24:00
433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 25 = 10:25:00
7866 Pospíšil Štěpán KVS 0001 B 26 = 10:26:00
246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 27 = 10:27:00
331753 Láznička Václav TZL 9901 B 28 = 10:28:00
52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 29 = 10:29:00
53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 30 = 10:30:00
? Turza Tomáš LCE 9912 C 31 = 10:31:00
331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 32 = 10:32:00
416072 Beblavý Martin LCE 9905 C 33 = 10:33:00
Kategorie H16C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.80 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 37 = 10:37:00
53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 38 = 10:38:00
53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 39 = 10:39:00
1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 40 = 10:40:00
51527 Švestka Vít KVS 9700 C 41 = 10:41:00
2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 42 = 10:42:00
53685 Pechal Petr KVS 9802 B 43 = 10:43:00
889320 Mikel David TZL 9703 A 44 = 10:44:00
Kategorie H18C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 2.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00
? Vilímek Jakub TZL 9602 C 21 = 10:21:00 neregistro
425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 22 = 10:22:00
1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 23 = 10:23:00
416082 Dvorský Petr SKM 9601 A 24 = 10:24:00
Kategorie H21C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 0 m, 21 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 28 = 10:28:00
9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 29 = 10:29:00
502256 Volkov Alexander VZA C 30 = 10:30:00 neregistro
443090 Janas Petr XBM 7103 C 31 = 10:31:00
1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 32 = 10:32:00
......................... VAK C 33 = 10:33:00
......................... VAK C 34 = 10:34:00
......................... VAK C 35 = 10:35:00
......................... VAK C 36 = 10:36:00
......................... VAK C 37 = 10:37:00
889301 Slezák Libor LCE 6207 C 38 = 10:38:00
8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 39 = 10:39:00
1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 40 = 10:40:00
53362 Přibyl Broněk TZL 8603 C 41 = 10:41:00
53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 42 = 10:42:00
515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 43 = 10:43:00
515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 44 = 10:44:00
515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 45 = 10:45:00
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 46 = 10:46:00
52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 47 = 10:47:00
887152 Žemlík Boleslav KVS 9101 C 48 = 10:48:00
896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 49 = 10:49:00
51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 50 = 10:50:00
889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 51 = 10:51:00
515174 Smola Michal TZL 8131 E 52 = 10:52:00
2020705 Macka Radek LCE 8110 C 53 = 10:53:00
681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 54 = 10:54:00
889288 Cahel Marek LCE 8803 R 55 = 10:55:00
53367 Šidla Jan TZL 6808 C 56 = 10:56:00
51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 57 = 10:57:00
Kategorie H35C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515066 Vébr Radek HAV 7103 C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 1 = 10:01:00
......................... VAK C 2 = 10:02:00
......................... VAK C 3 = 10:03:00
......................... VAK C 4 = 10:04:00
52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 5 = 10:05:00
52344 Kunz Petr OTK 6910 C 6 = 10:06:00
52683 Škoda František LCE 7439 C 7 = 10:07:00
7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 8 = 10:08:00
433082 Müller Libor OTK 7201 C 9 = 10:09:00
53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 10 = 10:10:00
425524 Šiška Oto OTK 7202 C 11 = 10:11:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 12 = 10:12:00
53323 Zentrich David OTK 7101 C 13 = 10:13:00
Kategorie H45C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1396848 Hájek Martin KYL 6801 C 14 = 10:14:00
......................... VAK C 15 = 10:15:00
......................... VAK C 16 = 10:16:00
330683 Dvorský Ilja SKM 6103 C 17 = 10:17:00
49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 18 = 10:18:00
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 19 = 10:19:00
52702 Plášek Martin LCE 6118 C 20 = 10:20:00
52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 21 = 10:21:00
53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 22 = 10:22:00
Kategorie H55C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:13:00
433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 14 = 10:14:00
2021851 Šebela Bedřich KVS 5801 C 15 = 10:15:00
425533 Láznička Alois TZL 3613 C 16 = 10:16:00
51530 Chalupa Tomáš KVS 5501 C 17 = 10:17:00
53801 Chromčák František JZL 5201 C 18 = 10:18:00
2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 19 = 10:19:00
53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 20 = 10:20:00
553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 21 = 10:21:00
Kategorie H65C
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.40 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 10:34:00
426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 35 = 10:35:00
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 36 = 10:36:00
1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 37 = 10:37:00
Kategorie HD10N
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00
51301 Václavík Radek LCE 0202 C 1 = 10:01:00
2042550 Janas Adam PGP 0404 C 2 = 10:02:00
53694 Matuška Václav KVS 0302 C 3 = 10:03:00
......................... VAK C 4 = 10:04:00
? Baletka Kryštof VIC 0307 C 5 = 10:05:00
......................... VAK C 6 = 10:06:00
? Baletková Justýna VIC 0558 C 7 = 10:07:00
......................... VAK C 8 = 10:08:00
? VIC HD10N 1 VIC C 9 = 10:09:00 neregistro
......................... VAK C 10 = 10:10:00
? Jedruchová Štěpánka TZL 0350 C 11 = 10:11:00
? Jančík David VIC 0312 C 12 = 10:12:00
......................... VAK C 13 = 10:13:00
? Kůstka Jan VIC 0310 C 14 = 10:14:00
51298 Dufková Renata LCE 0253 C 15 = 10:15:00
? Veselý Jonáš VIC 0411 C 16 = 10:16:00
? Bartík Filip TZL 0202 C 17 = 10:17:00
? VIC HD10N ě VIC C 18 = 10:18:00 neregistro
52700 Humeník David LCE 0402 C 19 = 10:19:00
Kategorie HDR
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.20 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
? Jedruch Viktor TZL 0600 C 0 = 10:00:00
433092 Klímová Markéta OTK C 0 = 10:00:00 neregistro
331193 Lázničková Alžběta TZL 0808 C 0 = 10:00:00 neregistro
52706 Mališková Kristýna LCE 0552 C 0 = 10:00:00
? Michálková Sabina LCE 0851 C 0 = 10:00:00
51528 Pospíšilová Eliška KVS 0751 C 0 = 10:00:00
52692 Svobodová Klára LCE 0153 C 0 = 10:00:00 neregistro
? VIC HDR 1 VIC C 0 = 10:00:00 neregistro
? VIC HDR č VIC C 0 = 10:00:00 neregistro
? VIC HDR ě VIC C 0 = 10:00:00 neregistro
? VIC HDR š VIC C 0 = 10:00:00 neregistro
? VIC HDR ř VIC C 0 = 10:00:00 neregistro
2111798 Volkov Maksym VZA XXX1 C 0 = 10:00:00 neregistro
? Vyoralová Šárka VIC 0950 C 0 = 10:00:00
2045222 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 10:00:00
Kategorie P
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 1.00 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
433089 Bantová Martina OTK 7250 C 0 = 10:00:00
53687 Pospíšil Radim KVS 7200 C 0 = 10:00:00
416093 Pospíšilová Lenka KVS 7150 C 0 = 10:00:00
? Tichý Libor TZL 6535 C 0 = 10:00:00 neregistro
? Tichá Ladislava TZL 6595 C 0 = 10:00:00 neregistro
Kategorie T
20.04.2013 Oblastní mistrovství ve sprintu
- startovní listina
délka trati 2.00 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 18.04.2013 20:57
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 10:23:00
? Lechner Roman VIC 8108 C 24 = 10:24:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
......................... VAK C 26 = 10:26:00
......................... VAK C 27 = 10:27:00