Kategorie D10C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    55 m,  8 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 39 = 14:39:00 ......................... VAK C 41 = 14:41:00 889310 Hubáčková Dagmar LCE 0351 C 43 = 14:43:00 426381 Panovcová Anita OTK 0351 C 45 = 14:45:00 ? Šrottová Natálie TZL 0256 C 47 = 14:47:00

Kategorie D12C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 0 = 14:00:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 B 2 = 14:02:00 ......................... VAK C 4 = 14:04:00 ......................... VAK C 6 = 14:06:00 425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 8 = 14:08:00 ? Šišková Kamila TZL 0250 C 10 = 14:10:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 12 = 14:12:00 ? Tichá Julie TZL 0252 C 14 = 14:14:00 331231 Pišová Barbora LCE 0251 C 16 = 14:16:00 ? Tichá Marie TZL 0253 C 18 = 14:18:00 ? Velecká Kateřina VIC 0157 C 20 = 14:20:00 ? Kočová Halina TZL 0255 C 22 = 14:22:00 416069 Plášková Anna LCE 0152 B 24 = 14:24:00

Kategorie D14C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 1 = 14:01:00 ......................... VAK C 3 = 14:03:00 ......................... VAK C 5 = 14:05:00 425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 7 = 14:07:00 ? Paterová Klára TZL 0093 C 9 = 14:09:00 416068 Šabršulová Natálie LCE 0054 C 11 = 14:11:00 ? Horáková Hanka TZL 0054 B 13 = 14:13:00 433088 Müllerová Erika OTK 0050 C 15 = 14:15:00 ? Nešporová Alžběta TZL 0051 B 17 = 14:17:00 52687 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 19 = 14:19:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 21 = 14:21:00 ? Tichá Veronika TZL 9951 C 23 = 14:23:00 52695 Ressová Tereza LCE 0052 B 25 = 14:25:00

Kategorie D16C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   120 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 14:20:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 22 = 14:22:00 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 24 = 14:24:00 433085 Zentrichová Daniela OTK 9751 B 26 = 14:26:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 28 = 14:28:00 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 30 = 14:30:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 C 32 = 14:32:00

Kategorie D18C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 45 = 14:45:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 47 = 14:47:00 416087 Končáková Klára LCE 9555 B 49 = 14:49:00

Kategorie D21C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   120 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 14:23:00 ......................... VAK C 25 = 14:25:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 27 = 14:27:00 53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 29 = 14:29:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 31 = 14:31:00 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 33 = 14:33:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 35 = 14:35:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 C 37 = 14:37:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 39 = 14:39:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 41 = 14:41:00 ? Batani Hana TZL 7351 C 43 = 14:43:00 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 45 = 14:45:00 53339 Slováčková Věra TZL 8181 C 47 = 14:47:00

Kategorie D35C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416194 Buchwaldková Klára SFM 7153 C 17 = 14:17:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 19 = 14:19:00 ......................... VAK C 21 = 14:21:00 ......................... VAK C 23 = 14:23:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 25 = 14:25:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 27 = 14:27:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 29 = 14:29:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 31 = 14:31:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 33 = 14:33:00 331069 Klímová Barbora OTK 7251 C 35 = 14:35:00 53878 Divilová Lenka TZL 7400 C 37 = 14:37:00 neregistro 416058 Pišová Hana LCE 7053 C 39 = 14:39:00 426400 Chovancová Jana TZL 7352 C 41 = 14:41:00

Kategorie D45C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
502260 Denysenko Tamara VZA XXX1 C 29 = 14:29:00 neregistro 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 31 = 14:31:00 ......................... VAK C 33 = 14:33:00 ......................... VAK C 35 = 14:35:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 37 = 14:37:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 39 = 14:39:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 41 = 14:41:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 43 = 14:43:00 887151 Maliňáková Eva KVS 6551 C 45 = 14:45:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 47 = 14:47:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 49 = 14:49:00 53338 Polášková Kamila TZL 6052 C 51 = 14:51:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 53 = 14:53:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 55 = 14:55:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 57 = 14:57:00

Kategorie D55C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   110 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 14:13:00 53686 Trávníčková Jitka KVS 5651 C 15 = 14:15:00 53332 Chromčáková Ivana JZL 5450 C 17 = 14:17:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 19 = 14:19:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 21 = 14:21:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 23 = 14:23:00 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 25 = 14:25:00 53680 Hrbasová Jana KVS 5551 C 27 = 14:27:00

Kategorie H10C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    55 m,  8 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 29 = 14:29:00 ? Pytela Antonín VIC 0305 C 31 = 14:31:00 ......................... VAK C 33 = 14:33:00 425432 Jochec Jan VIC 0304 C 35 = 14:35:00

Kategorie H12C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Suchánek Jakub XBM 0201 C 28 = 14:28:00 446439 Janas Petr PGP 0200 C 30 = 14:30:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 32 = 14:32:00 ......................... VAK C 34 = 14:34:00 ......................... VAK C 36 = 14:36:00 253363 Gonda Václav LCE 0102 B 38 = 14:38:00 ? Volko Michal VIC 0204 C 40 = 14:40:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 42 = 14:42:00 331534 Klíma Robert OTK 0202 C 44 = 14:44:00 53123 Smolka Roman VIC 0102 B 46 = 14:46:00 416057 Janík Patrik LCE 0101 C 48 = 14:48:00 ? Pšenčík David VIC 0209 C 50 = 14:50:00 ? Chovanec Václav TZL 0201 C 52 = 14:52:00 ? Pšenčík Jan VIC 0100 C 54 = 14:54:00

Kategorie H14C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   120 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 36 = 14:36:00 ......................... VAK C 38 = 14:38:00 433084 Zentrich Dušan OTK 0002 B 40 = 14:40:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 42 = 14:42:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 B 44 = 14:44:00 218980 Mejzlík Dominik LCE 0002 B 46 = 14:46:00 7866 Pospíšil Štěpán KVS 0001 B 48 = 14:48:00 52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 50 = 14:50:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 52 = 14:52:00 425421 Malý Vojtěch VIC 0005 C 54 = 14:54:00 416072 Beblavý Martin LCE 9905 C 56 = 14:56:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 58 = 14:58:00 ? Turza Tomáš LCE 9912 C 60 = 15:00:00 433087 Müller Tomáš OTK 9901 C 62 = 15:02:00 246840 Vopařil Jan LCE 9911 B 64 = 15:04:00

Kategorie H16C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 14:01:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 3 = 14:03:00 53685 Pechal Petr KVS 9802 B 5 = 14:05:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 7 = 14:07:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 9 = 14:09:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 11 = 14:11:00 51527 Švestka Vít KVS 9700 C 13 = 14:13:00

Kategorie H18C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 14:35:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 A 37 = 14:37:00 1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 39 = 14:39:00 ? Vilímek Jakub TZL 9602 C 41 = 14:41:00 neregistro 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 43 = 14:43:00

Kategorie H21C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   205 m, 18 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
502256 Volkov Alexander VZA C 0 = 14:00:00 neregistro 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 2 = 14:02:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 E 4 = 14:04:00 443090 Janas Petr XBM 7103 C 6 = 14:06:00 1985625 Stehlík Martin ZBM 8503 C 8 = 14:08:00 ......................... VAK C 10 = 14:10:00 ......................... VAK C 12 = 14:12:00 ......................... VAK C 14 = 14:14:00 ......................... VAK C 16 = 14:16:00 515174 Smola Michal TZL 8131 E 18 = 14:18:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 20 = 14:20:00 8411 Pekárek Evžen TZL 7007 C 22 = 14:22:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 24 = 14:24:00 887152 Žemlík Boleslav KVS 9101 C 26 = 14:26:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 28 = 14:28:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 30 = 14:30:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 32 = 14:32:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 34 = 14:34:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 36 = 14:36:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 38 = 14:38:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 40 = 14:40:00 896968 Valenta Jiří LCE 9201 R 42 = 14:42:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 44 = 14:44:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 C 46 = 14:46:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 48 = 14:48:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 50 = 14:50:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 52 = 14:52:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 R 54 = 14:54:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 56 = 14:56:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 58 = 14:58:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 60 = 15:00:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 62 = 15:02:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 64 = 15:04:00

Kategorie H35C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   155 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 1 = 14:01:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 3 = 14:03:00 ......................... VAK C 5 = 14:05:00 ......................... VAK C 7 = 14:07:00 ......................... VAK C 9 = 14:09:00 51304 Kožuch Vít SKM 7802 C 11 = 14:11:00 433082 Müller Libor OTK 7201 C 13 = 14:13:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 15 = 14:15:00 53323 Zentrich David OTK 7101 C 17 = 14:17:00 8916 Pernička Petr TZL 7336 C 19 = 14:19:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 21 = 14:21:00 425524 Šiška Oto OTK 7202 C 23 = 14:23:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 25 = 14:25:00 52344 Kunz Petr OTK 6910 C 27 = 14:27:00 53372 Švestka Vítězslav KVS 7301 C 29 = 14:29:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 31 = 14:31:00

Kategorie H45C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   130 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1396848 Hájek Martin KYL 6801 C 1 = 14:01:00 ......................... VAK C 3 = 14:03:00 ......................... VAK C 5 = 14:05:00 52338 Otrusina Milan EZL 6205 C 7 = 14:07:00 2021855 Černík Milan KVS 6501 C 9 = 14:09:00 49897 Kadaňka Jiří ROV 6001 C 11 = 14:11:00 53369 Galík Svaťa TZL 6301 C 13 = 14:13:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 15 = 14:15:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 17 = 14:17:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 19 = 14:19:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 21 = 14:21:00

Kategorie H55C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   120 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 14:00:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 2 = 14:02:00 2021851 Šebela Bedřich KVS 5801 C 4 = 14:04:00 53801 Chromčák František JZL 5201 C 6 = 14:06:00 51530 Chalupa Tomáš KVS 5501 C 8 = 14:08:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 10 = 14:10:00 53681 Hrbas Vladimír KVS 5301 C 12 = 14:12:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 14 = 14:14:00 433083 Šidla Antonín OTK 4601 C 16 = 14:16:00

Kategorie H65C

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   110 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 14:01:00 426383 Šidla Jiří OTK 4001 C 3 = 14:03:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 5 = 14:05:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 7 = 14:07:00 1394310 Žemlík Jan TZL 4325 C 9 = 14:09:00

Kategorie HD10N

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 14:10:00 2042550 Janas Adam PGP 0404 C 12 = 14:12:00 ? VIC HD10N 1 VIC C 14 = 14:14:00 neregistro 51301 Václavík Radek LCE 0202 C 16 = 14:16:00 ? Veselý Jonáš VIC 0411 C 18 = 14:18:00 ? Bartík Filip TZL 0202 C 20 = 14:20:00 ? Baletka Kryštof VIC 0307 C 22 = 14:22:00 ......................... VAK C 24 = 14:24:00 ? Jedruchová Štěpánka TZL 0350 C 26 = 14:26:00 ? Kůstka Jan VIC 0310 C 28 = 14:28:00 51298 Dufková Renata LCE 0253 C 30 = 14:30:00 ......................... VAK C 32 = 14:32:00 ? Jančík David VIC 0312 C 34 = 14:34:00 53694 Matuška Václav KVS 0302 C 36 = 14:36:00 52700 Humeník David LCE 0402 C 38 = 14:38:00 ......................... VAK C 40 = 14:40:00 ? VIC HD10N ě VIC C 42 = 14:42:00 neregistro 2049511 Pišová Adéla LCE 0551 C 44 = 14:44:00 ? Baletková Justýna VIC 0558 C 46 = 14:46:00 ......................... VAK C 48 = 14:48:00

Kategorie HDR

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ? Jedruch Viktor TZL 0600 C 0 = 14:00:00 433092 Klímová Markéta OTK C 0 = 14:00:00 neregistro 52677 Macka Sebastián LCE 1112 C 0 = 14:00:00 52706 Mališková Kristýna LCE 0552 C 0 = 14:00:00 51528 Pospíšilová Eliška KVS 0751 C 0 = 14:00:00 ? Suchánek Martin XBM 0401 C 0 = 14:00:00 52692 Svobodová Klára LCE 0153 C 0 = 14:00:00 neregistro ? VIC HDR VIC C 0 = 14:00:00 neregistro ? VIC HDR VIC C 0 = 14:00:00 neregistro 2111798 Volkov Maksym VZA XXXX C 0 = 14:00:00 neregistro ? Vyoralová Šárka VIC 0950 C 0 = 14:00:00 2045222 Škodová Štěpánka LCE 0852 C 0 = 14:00:00

Kategorie P

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    85 m,  9 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 433089 Bantová Martina OTK 7250 C 0 = 14:00:00 53687 Pospíšil Radim KVS 7200 C 0 = 14:00:00 416093 Pospíšilová Lenka KVS 7150 C 0 = 14:00:00 ? Tichý Libor TZL 6535 C 0 = 14:00:00 neregistro ? Tichá Ladislava TZL 6595 C 0 = 14:00:00 neregistro

Kategorie T

20.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   130 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   20:59

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 2 = 14:02:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 4 = 14:04:00 ......................... VAK C 6 = 14:06:00 ......................... VAK C 8 = 14:08:00